Felieton

Microsoft prosi graczy o pomoc - chce ulepszyć Windows 10

Katarzyna Dąbkowska, 19 stycznia 2019 14:25 1

System wciąż jest niedoskonały.

Windows 10 ciągle się zmienia i udoskonala. Jednak gracze to wciąż ta grupa, która nie do końca jest zadowolona z modyfikacji, bo system wciąż ma wiele problemów. Okazuje się, że Microsoft nie jest obojętny i postanowił coś w tym temacie zmienić.

Zespół Xboksa napisał na Twitterze post, w którym informuje o starcie nowej akcji. Poprosił graczy o wyrażenie swojej opinii na temat systemu Windows 10 i zapytał przy okazji, co można w tym, systemie zmienić, by stał się on jeszcze lepszy dla grających użytkowników. Gracze mogą odpowiedzieć na kilka pytań – „Co chciałbyś robić lub przestać robić w trakcie gry?”, „Co może zrobić Windows, by zoptymalizować doświadczenia w grze?” oraz „Jakie inne funkcje związane z grami chciałbyś zobaczyć w tym systemie?”.

Całość ma być podzielona na trzy fazy. W pierwszej fazie Microsoft będzie zbierał sugestie i pomysły. W drugiej odbędzie się głosowanie, a w trzeciej – wdrażanie najchętniej wybieranych opcji. Wszystkie informacje znajdziecie pod tym adresem.

Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
Aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice zmniejsza koszt niektórych umiejętności i narzędzi
Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry
Sea of Thieves - gracze wciągają statek na wysoką górę z pomocą harpuna
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.