Felieton

Days Gone - polska wersja językowa w nowym zwiastunie

Katarzyna Dąbkowska, 19 stycznia 2019 17:33 0

Produkcja zadebiutuje w kwietniu tego roku.

Days Gone zadebiutuje za kilka miesięcy i choć od dawna wiadomo, że produkcja pojawi się w polskiej wersji językowej, do tej pory twórcy pokazywali głównie materiały z anglojęzycznej wersji. Teraz się to jednak zmieni. W sieci pojawił się zwiastun, w którym możemy usłyszeć, jak będzie brzmiała polska lokalizacja. Możemy się niego dowiedzieć wiele na temat świata w grze oraz zamieszkujących go Świrusów. Podczas rozgrywki zwiedzimy łącznie sześć obszernych lokacji. Poniżej więcej szczegółów.

Days Gone ma pojawić się na PlayStation 4. Gra zalicza jednak poślizg za poślizgiem. Najpierw premierę przesunięto na luty tego roku, a później poinformowano, że tytuł ten nie pojawi się w wyznaczonym czasie. Ostatecznie ustalono, iż gra zadebiutuje 26 kwietnia.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Nie wszystko złoto co apokalipsa zombie - przegląd ocen Days Gone
Darmowe DLC do Days Gone wprowadzi nowy poziom trudności
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.