News

Wilczy towarzysz dla Geralta w modyfikacji do Wiedźmina 3

LM, 18.01.2019 10:15 1

Białych wilków dwóch.

Użytkownik serwisu Nexusmods znany jako ReaperAnon podzielił się z nami grywalną wersję swojej najnowszej modyfikacji do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ta wprowadza do rozgrywki nowego towarzysza w postaci wilka, który przywodzi nieco na myśl wilkory doskonale znane fanom Gry o Tron.

Wilczy kompan działa podobnie jak Płotka – w dowolnym momencie rozgrywki możemy go przywołać do pomocy, z tym że jest o wiele skuteczniejszy w walce z oponentami, a dodatkowo jego poziom, punkty zdrowia, odporności i współczynnik zadawanych obrażeń skalują się wraz z rozwojem Geralta. Warto wspomnieć, że mod pozwala dostosować do własnych preferencji kilka współczynników towarzysza m.in. jego kolor czy rozmiary.

Poniżej znajdziecie krótki materiał wideo, na którym autor moda zaprezentował naszego nowego kompana w starciach z oponentami. Całość wygląda nieźle i z pewnością nada kolejnym podejściom do dzieła studia CD Projekt RED nieco świeżości, przy okazji nie wpływając znacząco na równowagę starć z przeciwnikami. Pliki modyfikacji E3 Wolf Follower znajdziecie pod tym adresem.

najnowsze