News

Star Wars - Electronic Arts obiecuje pełne zaangażowanie w tworzeniu gier z serii

Katarzyna Dąbkowska, 18.01.2019 00:04 1

EA odniosło się do ostatnich doniesień.

EA Vancouver miało ostatnio pracować nad projektem gry akcji z otwartym światem osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen. Z wczorajszych wieści wynika jednak, że pomysł ten ostatecznie poszedł do kosza. Kotaku potwierdziło, ze wspomniane studio nie pracuje już nad tym projektem. Teraz Electronic Arts postanowiło odpowiedzieć. To co można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu:

Ostatnio pojawiły się spekulacje na temat jednego z naszych projektów w uniwersum Star Wars. Naturalnym elementem procesu twórczego jest to, że prace studia w Vancouver jest nadal kontynuowana i będzie rozwijana w przyszłości, dzięki czemu doczekamy się nowych treści i gier z uniwersum Star Wars. Jesteśmy w pełni zaangażowani w tworzenie nowych gier z uniwersum Star Wars. Jesteśmy również mocno podekscytowani Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn i powiemy wam więcej na temat tego projektu, kiedy przyjdzie na to czas.

Projekt znany pod nazwą Regtag miał być przygodówką akcji w uniwersum Star Wars, nad którą pracowało Visceral Games. Przy projekcie pomagało wtedy EA Vancouver. Po zamknięciu Visceral projekt przejęło w całości kanadyjskie studio.

najnowsze