Felieton

Nowe wideo z Anthem skupia się na fabule, progresie i personalizacji

Małgorzata Trzyna, 18 stycznia 2019 13:30 0

Nowe, oficjalne materiały z gry przypominają, że premiera zbliża się wielkimi krokami.

Niedawno mieliśmy okazję przyjrzeć się fragmentom rozgrywki prezentującym misje poboczne w Anthem, teraz możemy zobaczyć ponad sześciominutowe, oficjalne wideo, w którym skupiono się na trzech aspektach: opowieści, progresie i personalizacji.

Twórcy przedstawiają świat gry, porzucony przez bogów, którzy go ukształtowali. W tym świecie ludzkość przetrwała w ufortyfikowanych miastach. Ludzie korzystają także z Javelinów, które zapewniają im potężne umiejętności. W grze możemy bawić się ze znajomymi, sterujemy grupą pilotów - Freelancerami - którzy mają chronić ludzkość i odkrywać tajemnice świata. W dalszej części wideo twórcy skupiają się na wyjaśnieniu, na czym dokładniej polega nasze zadanie i jak się do niego przygotować. Zapraszamy do obejrzenia filmu!

Anthem otrzyma 25 stycznia demo dla VIP-ów, a od 1 lutego grę będą mogli wypróbować wszyscy chętni. Postępy nie zostaną przeniesione do pełnej wersji. Premiera na PC, PS4 i XOne zaplanowana jest na 22 lutego.

Star Wars Jedi: Fallen Order "nie będzie krótką grą"
BioWare opóźnia prace nad nowymi funkcjami w Anthem. Najpierw eliminacja błędów
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Reżyser Star Citizen twierdzi, że dla Anthem jest jeszcze nadzieja
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.