Felieton

Śródziemie: Cień Mordoru dołączy do katalogu Xbox Game Pass

LM, 17 stycznia 2019 06:51 0

Obok tego poznaliśmy jeszcze trzy inne tytuły, które pojawią się w ofercie w najbliższych dniach.

Microsoft ogłosił cztery nowe produkcje, które w najbliższym czasie uatrakcyjnią ofertę usługi Xbox Game Pass, czyli specjalnego abonamentu dla użytkowników Xbox One, dzięki któremu będą mogli cieszyć się bogatą biblioteką gier z konsol obecnej i poprzedniej generacji. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami giganta z Redmond jeszcze dzisiaj w Xbox Game Pass zadebiutują takie tytuły jak We Happy Few oraz The LEGO Movie Video Game. W kolejnym tygodniu, a dokładnie 24 stycznia usługa zostanie rozszerzona także o Śródziemie: Cień Mordoru i Saints Row: The Third.

Oczywiście w kolejnych tygodniach subskrybenci mogą spodziewać się wzbogacenia oferty o kolejne tytuły jak np. Crackdown 3 zaplanowane na 15 lutego. O nowościach w Xbox Game Pass będziemy informować Was na bieżąco.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.