Felieton

Nowy bohater w For Honor – Vortiger the Black Prior – na kinowym zwiastunie

LM, 17 stycznia 2019 07:11 0

Ubisoft zaprasza na specjalny stream, podczas którego zaprezentuje nowinki związane z nadchodzącym sezonem.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jeszcze w styczniu w For Honor zadebiutuje pierwszy sezon trzeciego roku wsparcia dla gry. Ubisoft ogłosił, że dokładnie 31 stycznia w sieciowej grze akcji z 2017 roku zadebiutuje nowy bohater dla frakcji Rycerzy – Vortiger the Black Prior, którego zaprezentowano na załączonym poniżej kinowym zwiastunie. Tego samego dnia w For Honor pojawi się nowa mapa, aczkolwiek jeszcze nie poznaliśmy jej szczegółów.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że już 24 stycznia około godziny 18:00 czasu polskiego odbędzie się specjalny stream z udziałem deweloperów, podczas którego zostanie zaprezentowany zapis rozgrywki z udziałem Vortigera, a obok tego szereg nowinek, które trafią do gry wraz z rozpoczęciem trzeciego roku wsparcia dla For Honor.

Vortiger the Black Prior przez pierwszy tydzień będzie zarezerwowany wyłącznie dla posiadaczy przepustki sezonowej na 3. rok wsparcia, a od 7 lutego pozostali gracze będą mogli go odblokować za 15 tysięcy jednostek stali.

For Honor dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One od 14 lutego 2017 roku.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.