Felieton

Mijanki, zderzenia i kurz - zobacz dynamiczny trailer DiRT Rally 2.0

Patryk Purczyński, 17 stycznia 2019 17:48 1

Premiera DiRT Rally 2.0 się zbliża, o czym świadczą coraz głośniejsze pomruki silników. Gra skorzysta z licencji FIA World Rallycross Championship.

Codemasters udostępniło nowy trailer DiRT Rally 2.0, prezentujący emocje, jakie towarzyszą wyścigom rozgrywanym w ramach mistrzostw FIA World Rallycross Championship. Samochody jadą w bliskich odległościach, mijanki muszą być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem i zaplanowaniem, a unoszący się spod kół kurz z pewnością nie jest sprzymierzeńcem kierowców; podobnie zresztą jak fakt, że między autami nierzadko dochodzi do zderzeń.

- Wraz z wypuszczeniem DiRT Rally 2.0, które zawiera osiem torów z FIA World Rallycross, jesteśmy w stanie zapewnić graczom więcej zawartości rallycrossowej cechującej się najwyższą jakością niż kiedykolwiek - zapewnia Paul Bellamy, starszy wiceprezes IMG Motorsports, promotora samochodowego cyklu. - Innowacje wniesione przez Codemasters poprzez usprawnione efektyw wizualne i wprowadzenie warunków pogodowych oraz okrążenia jokera naprawdę umiejscawia graczy w samym sercu akcji - dodaje.

Wspomniany zwiastun możecie zobaczyć poniżej, a sama gra zadebiutuje 26 lutego.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Twórcy Jurassic World Evolution zapowiadają Planet Zoo - premiera już w tym roku
The Path Home - ostatnie DLC dla Shadow of the Tomb Raider już dostępne
Trailer Sea of Thieves: Tall Tales - Shores of Gold prezentuje tryb fabularny w grze
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.