News

Mijanki, zderzenia i kurz - zobacz dynamiczny trailer DiRT Rally 2.0

Patryk Purczyński, 17.01.2019 17:48 1

Premiera DiRT Rally 2.0 się zbliża, o czym świadczą coraz głośniejsze pomruki silników. Gra skorzysta z licencji FIA World Rallycross Championship.

Codemasters udostępniło nowy trailer DiRT Rally 2.0, prezentujący emocje, jakie towarzyszą wyścigom rozgrywanym w ramach mistrzostw FIA World Rallycross Championship. Samochody jadą w bliskich odległościach, mijanki muszą być poprzedzone odpowiednim przygotowaniem i zaplanowaniem, a unoszący się spod kół kurz z pewnością nie jest sprzymierzeńcem kierowców; podobnie zresztą jak fakt, że między autami nierzadko dochodzi do zderzeń.

- Wraz z wypuszczeniem DiRT Rally 2.0, które zawiera osiem torów z FIA World Rallycross, jesteśmy w stanie zapewnić graczom więcej zawartości rallycrossowej cechującej się najwyższą jakością niż kiedykolwiek - zapewnia Paul Bellamy, starszy wiceprezes IMG Motorsports, promotora samochodowego cyklu. - Innowacje wniesione przez Codemasters poprzez usprawnione efektyw wizualne i wprowadzenie warunków pogodowych oraz okrążenia jokera naprawdę umiejscawia graczy w samym sercu akcji - dodaje.

Wspomniany zwiastun możecie zobaczyć poniżej, a sama gra zadebiutuje 26 lutego.

najnowsze