News

Jutro wystartuje darmowy tydzień z trybem battle royale w Call of Duty: Black Ops IIII

LM, 16.01.2019 09:41 0

Akcja obejmuje wszystkie dedykowane platformy sprzętowe. Znamy szczegóły najnowszej aktualizacji tytułu.

Activision/ poinformowało, że już jutro rozpocznie się darmowy tydzień z modułem battle royale w Call of Duty: Black Ops IIII. Tryb Blackout będą mogli wypróbować za darmo zarówno użytkownicy komputerów osobistych, jak i konsol PlayStation 4 oraz Xbox One. Oczywiście w ramach akcji otrzymamy dostęp do wszystkich elementów trybu, aczkolwiek pozostałe tryby nowego Call of Duty pozostaną zablokowane. Darmowy tydzień zakończy się w czwartek 24 stycznia.

Przy okazji na serwery konsol trafiła najnowsza, opatrzona numerem 1.11 aktualizacja Black Ops IIII, a jeszcze w tym tygodniu pojawi się ona na PC. W niej znajdziemy m.in. usprawniony system zbierania wyposażenia podczas zabawy w trybie Blackout oraz nowe eliksiry dedykowane walce z zombie czy zupełnie nowy tryb rozgrywki – Gauntelts. Ten ostatni na razie oferuje jedną mapę, ale kolejna ma zostać udostępniona jeszcze przed końcem stycznia. Tryb obejmuje serię 30 rund, podczas których walczymy w zombie w warunkach narzuconych przez przypisane do rund wyzwania.

Call of Duty: Black Ops IIII zadebiutowało 12 października 2018 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł okazał się ogromnym sukcesem komercyjnym – w ciągu trzech dni gra zarobiła przeszło pół miliarda dolarów.

najnowsze