Felieton

City of Brass z datą premiery na Nintendo Switch

LM, 16 stycznia 2019 09:11 0

Miłośnicy najnowszej konsoli firmy z Kioto wyruszą do baśniowego miasta już na początku lutego.

Studio Uppercut Games ogłosiło, że wydana w maju minionego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One pierwszoosobowa gra akcji City of Brass już niedługo trafi na hybrydową konsolkę Nintendo. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez deweloperów port tytułu zadebiutuje na Nintendo Switch dokładnie 8 lutego. Twórcy nie podali za to, czy omawiana wersja zaoferuje jakąś specjalną zawartość lub dostosuje mechaniki rozgrywki do możliwości przenośnego sprzętu, więc pozostaje czekać na kolejne komunikaty.

City of Brass to inspirowana baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy pierwszoosobowa gra akcji z elementami roguelite. W toku rozgrywki wcielimy się w złodzieja, który planuje ukraść skarb opuszczonego miasta strzeżony przez rozmaite duchy i nieumarłych. Tytuł przenosi nas do losowo generowanych lokacji, w których zmagamy się z przeciwnikami z wykorzystaniem dostępnego oręża lub rozsianych po mieście pułapek.

Tytuł dostępny jest na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.