News

Zgarnij za darmo A Story About My Uncle na PC

LM, 11.01.2019 12:19 0

Akcja zakończy się w najbliższą sobotę.

Humble Store przygotowało kolejny prezent dla miłośników pecetowego grania. Tym razem możecie zgarnąć darmową kopię wydanej w 2014 roku trójwymiarowej platformówki od studia Gone North Games – A Story About My Uncle. Wystarczy udać się pod ten adres, zalogować na konto w sklepie i wysłać zapytanie o bezpłatny egzemplarz, a otrzymany klucz aktywować na platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Akcja jest ograniczona czasowo i dobiegnie końca o godzinie 19:00 czasu polskiego w sobotę 12 stycznia.

A Story About My Uncle to zaprezentowana z perspektywy pierwszoosobowej trójwymiarowa platformówka z dużym naciskiem na rozmaite wyzwania zręcznościowe. W toku rozgrywki przenosimy się do alternatywnej rzeczywistości, by pokonać masę przeszkód i odnaleźć tytułowego wujka naszego protagonisty.

A Story About My Uncle trafiło na rynek w maju 2014 roku i jest dostępne wyłącznie na PC.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.