News

Red Dead Redemption II z trybem battle royale w najnowszej aktualizacji modułu sieciowego

LM, 11.01.2019 16:51 0

Jednocześnie zawartość ekskluzywna na PS4 pojawiła się już na konsolach Microsoftu.

Jeśli ubolewaliście nad brakiem zabawy w formule battle roayle w module sieciowym najnowszej odsłony serii Red Dead, to mamy dla Was dobre wieści. W najnowszej aktualizacji gry Red Dead Redemption II studio Rockstar Games wprowadziło tryb rywalizacji zatytułowany Gun Rush.

Ten pozwoli na zabawę maksymalnie 32 graczom, którzy muszą wyeliminować przeciwników, a klasycznie zwycięzcą pozostanie ten uczestnik, który jak najdłużej utrzyma się przy życiu. Oczywiście dodatkową presję na uczestnikach wywiera nieustannie zmniejszający się obszar działań. Całość dostępna jest zarówno do zabawy w pojedynkę, jak i z opcją gry w drużynach.

Przy okazji warto wspomnieć, że szereg przedmiotów, który pierwotnie zarezerwowano wyłącznie dla graczy, którzy bawią się na konsolach PlayStation 4, został już udostępniony także miłośnikom Xboksa One. Kompletną listę przedmiotów znajdziecie tutaj.

Jak widać, Rockstar Games nie zamierza poprzestać na początkowych sukcesach i w dalszym ciągu rozwija moduł wieloosobowy Red Dead Online. Ten wciąż dostępny jest jedynie w wersji beta, ale biorąc ogrom pracy Rockstara w ulepszaniu trybu sieciowego GTA V, możemy oczekiwać, że na fanów dzikiego zachodu czeka jeszcze masa atrakcji.

Red Dead Redemption II zadebiutowało 26 października 2018 roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Fani pecetowego grania wciąż liczą na zapowiedź wydania gry na PC, ale ani deweloper, ani wydawca nie pokusili się jeszcze o ostateczne stanowisko w tej sprawie.

najnowsze