Powieść Stalowe Sczury. Otto Michała Gołkowskiego zadebiutuje już 25 stycznia

LM
2019/01/11 14:18

Książka trafi do księgarń nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

Wydawnictwo Fabryka Słów poinformowało, że za dwa tygodnie w księgarniach ukaże się czwarta część cyklu Stalowe Szczury – Otto – pióra Michała Gołkowskiego. Najnowsza część inspirowanej I Wojną Światową serii doczeka się specjalnego premierowego wydarzenia, które odbędzie się w Muzeum Techniki Wojskowej o godzinie 18:00 w piątek 25 stycznia.

Harmonia przygrywa radośnie, gdy oddziały pod flagą Kaiserreichu wkraczają do zdobytej szturmem stolicy Francji. Jest lato 1918 roku, a Wielka Wojna potoczyła się w sposób, który zaskoczył równie bardzo tych chwilowo pokonanych, jak i ulotnych, nietrwałych zwycięzców ofensywy. Gdzieś pośród pożarów stolicy pewna nieco spóźniona kompania inżynieryjno-szturmowa musi wyciągać nogi, żeby zdążyć wraz z wycofującymi się oddziałami… Leczy gdy niemalże wpadają pod koła rozpędzonej ciężarówki, wiozącej tajemniczy ładunek, o którym nigdy nie powinno byli się dowiedzieć, wielu innych wyciągnie kopyta.

Radosna niczym pijacki śpiew, krwawa jak nóż rzeźnika, lekka na podobieństwo spirytusu, okopowo-szturmowa historia o przygodzie, przyjaźni, złocie, obrazach, malinowym koniaczku, tunelach, bitwach, kantynach i latrynach, nietypowych orientacjach wszelakiego rodzaju… oraz, rzecz jasna, o psie.

GramTV przedstawia:

Tak do sięgnięcia po najnowszą książkę Gołkowskiego zachęca wydawca, a my dodamy, że ten zadebiutował jako powieściopisarz w 2013 roku i od tego czasu na rynek trafiło już 14 jego książek osadzonych w pięciu różnych światach.

Gram.pl objął patronatemm medialnym książkę Stalowe Szczury – Otto Michała Gołkowskiego.

Komentarze
2
L-M
Gramowicz
11/01/2019 17:47
Feno napisał:

To się ma jakoś do gier, czy po prostu taka reklama wydawnictwa?

Objęliśmy powieść patronatem medialnym :) dobre pytanie, już wrzuciłem info do wiadomości :) 

Feno
Gramowicz
11/01/2019 16:15

To się ma jakoś do gier, czy po prostu taka reklama wydawnictwa?