Felieton

Catherine zmierza na PC

LM, 06 stycznia 2019 17:25 0

SEGA opublikowała mały zwiastun portu, a ten pojawił się również w bazie organizacji ESRB.

Jeszcze w 2017 roku dowiedzieliśmy się, że Atlus przygotowuje rozbudowaną wersję wydanej w 2011 roku przygodówki Catherine – Full Body – na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Warto wspomnieć, że tytuł ukazał się pierwotnie wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksie 360, ale wiele wskazuje na to, że już niedługo sięgną po niego miłośnicy pecetowego grania.

Firma SEGA opublikowała w poświęconym grze Bayonetta wątku na Steam grafikę przedstawiającą owcę, co prowadzi bezpośrednio do Catherine, gdzie bohaterowie są ukazywani jako wspomniane zwierze, a krótko po tym pecetową wersję przygodówki udało się namierzyć w bazie agencji ratingowej ESRB. Wprawdzie odpowiedzialna za grę firma Atlus nie pokusiła się o oficjalną zapowiedź, ale w związku z powyższym, wydaje się, że ta nastąpi w nadchodzących tygodniach.

Przypomnijmy, że Catherine: Full Body ukaże się na japońskim rynku dokładnie 14 lutego. Tytuł zmierza także na zachodnie rynki, ale wydawca nie ujawnił jeszcze, jak długo będziemy musieli czekać na anglojęzyczną wersję.

Zapowiedziano humorystyczną strategię Total World War, premiera jeszcze w tym roku
World of Warships Blitz świętuje pierwszą rocznicę premiery na platformach mobilnych
System Shock Remake – zobacz porównanie silników graficznych Unreal 4 i Unity
Hitman 2 – wystartowało specjalne zimowe wydarzenie; znamy szczegóły najnowszej aktualizacji
najnowsze