News

Catherine zmierza na PC

LM, 06.01.2019 17:25 0

SEGA opublikowała mały zwiastun portu, a ten pojawił się również w bazie organizacji ESRB.

Jeszcze w 2017 roku dowiedzieliśmy się, że Atlus przygotowuje rozbudowaną wersję wydanej w 2011 roku przygodówki Catherine – Full Body – na konsole PlayStation 4 i PlayStation Vita. Warto wspomnieć, że tytuł ukazał się pierwotnie wyłącznie na PlayStation 3 i Xboksie 360, ale wiele wskazuje na to, że już niedługo sięgną po niego miłośnicy pecetowego grania.

Firma SEGA opublikowała w poświęconym grze Bayonetta wątku na Steam grafikę przedstawiającą owcę, co prowadzi bezpośrednio do Catherine, gdzie bohaterowie są ukazywani jako wspomniane zwierze, a krótko po tym pecetową wersję przygodówki udało się namierzyć w bazie agencji ratingowej ESRB. Wprawdzie odpowiedzialna za grę firma Atlus nie pokusiła się o oficjalną zapowiedź, ale w związku z powyższym, wydaje się, że ta nastąpi w nadchodzących tygodniach.

Przypomnijmy, że Catherine: Full Body ukaże się na japońskim rynku dokładnie 14 lutego. Tytuł zmierza także na zachodnie rynki, ale wydawca nie ujawnił jeszcze, jak długo będziemy musieli czekać na anglojęzyczną wersję.

najnowsze