News

Death Stranding z premierą w 2019 roku?

LM, 28.12.2018 09:59 3

Sugeruje to najnowsza wypowiedź Hideo Kojimy.

Czy rok 2019 jest rokiem wieloryba? Ta krótka wypowiedź opublikowana na łamach japońskiego magazynu Famitsu wywołała nową falę spekulacji związanych z domniemaną datą premiery najnowszej produkcji Hideo Kojimy – Death Stranding. Przypomnijmy, że na zwiastunie towarzyszącym ujawnieniu rzeczonego projektu możemy zobaczyć rozmaite morskie stworzenia wyrzucone na brzeg – wśród nich także wieloryby. Tym samym możemy oczekiwać, że już w nadchodzącym roku tytuł pojawi się na konsolach PlayStation 4, gdzie będzie dostępny na wyłączność.

Z drugiej strony być może Kojima swoim starym zwyczajem jedynie droczy się z fanami, ale niewykluczone, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy dowiemy się wreszcie, czym jest Death Stranding. Tytuł doczekał się już kilku materiałów promocyjnych, w tym ponad 8-minutowego gameplay trailera, który jednak nie rzucił zbyt wiele światła na logikę stojącą za prezentowanymi mechanikami rozgrywki.

Warto przy okazji przypomnieć, że zaledwie kilka tygodni temu zaangażowany w projekt aktor Norman Reedus wskazał, że Death Stranding powinno zadebiutować na początku 2019 roku. Czy rok 2019 będzie rokiem wieloryba? Cóż, pozostaje nam czekać na kolejne doniesienia.

najnowsze