News

Escape from Tarkov z trailerem nowego, podziemnego laboratorium

therionee, 26.12.2018 15:06 0

Wkrótce zostanie wydany patch 0.11.

W sieci pojawił się nowy trailer Escape from Tarkov - strzelanki znajdującej się obecnie w fazie zamkniętej bety. Film pokazuje nową lokację, podziemne laboratorium, nowego bossa oraz wybrane przedmioty spośród ponad 100 nowości, które zostaną wprowadzone wraz z nowym patchem 0.11, który ma pojawić się przed końcem tego roku.

TerraGroup Labs to już szósta lokacja w grze - jest to sekretna placówka pod miastem Tarkov, pełna rabusiów, dobrze wyszkolonych przeciwników, którzy będą walczyć w grupach i używać granatów, by wykurzyć nas zza osłony. Nowym bossem jest Killa, boss ten posiada lekki pistolet maszynowy i ciężką zbroję, granaty dymne oraz umie błyskawicznie przemieszczać się między osłonami. Ponieważ laboratorium jest zamkniętą lokacją, wydostanie się stamtąd będzie trudniejsze niż normalnie - trzeba spełnić pewne warunki (nie określono, jakie, ale można je spełnić przekradając się obok wrogów). Wśród nowych przedmiotów pojawią się stymulatory, których możemy użyć kosztem zdrowia, ale wzmacniające umiejętności; broń palna (np. RPK-16 i Remington 700), broń do walki wręcz (topory, maczety, miecze). W planach jest dodanie opcji personalizacji ubrania, VOIP oraz możliwość wstępnego ustawienia broni.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.