News

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 na pierwszym gameplayu

LM, 21.12.2018 11:54 0

Gra zadebiutuje 8 lutego na najważniejszych platformach sprzętowych.

Studio Milestone opublikowało pierwszy oficjalny zapis rozgrywki z zapowiedzianej w październiku gry wyścigowej Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2. Na załączonym do wiadomości materiale możecie rzucić okiem na wycinek wyścigu na zlokalizowanym na Florydzie torze Tampa. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że naszym zaganianiom w Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 będzie akompaniować ścieżka dźwiękowa z utworami takich zespołów jak NOFX, Good Riddance czy Sick of It All.

Monster Energy Supercross - The Official Videogame 2 zmierza na PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł ukaże się 8 lutego 2019 roku na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.