News

For Honor – znamy pierwsze szczegóły trzeciego roku wsparcia dla gry

LM, 19.12.2018 10:52 0

For Honor dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One od lutego 2017 roku.

Firma Ubisoft w najnowszym wpisie na swojej oficjalnej stronie internetowej ujawniła pierwsze konkrety związane z dalszym rozwojem trzecioosobowej sieciowej gry akcji For Honor. Nadchodzący, trzeci rok wsparcia dla gry nazwany Rokiem Zwiastuna (Year of the Harbinger) zostanie podzielony na cztery sezony, a pierwszy z nich zadebiutuje już 31 stycznia.

Twórcy zamierzają wprowadzić liczne usprawnienia dla równowagi rozgrywki, a także nowe mapy oraz przede wszystkim nowych bohaterów dla każdej z czterech dostępnych w For Honor frakcji. Pierwszym z nich będzie Vortiger dla Rycerzy, a następnie nowych przedstawicieli otrzymają Samuraje, Wikingowie oraz Wu Lin, aczkolwiek na razie nie ujawniono nawet nazw poszczególnych herosów. Obok tego na każdy z czterech sezonów Ubisoft zamierza uruchomić specjalne wydarzenie. Tradycyjnie posiadacze przepustki sezonowej do gry mogą liczyć na wcześniejszy dostęp do herosów, unikalne wyposażenie dla każdego z nich oraz dodatkową cyfrową zawartość w grze.

For Honor dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One od 14 lutego 2017 roku.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.