News

Fortnite - Alfonso Ribeiro pozywa Epic Games - powodem jego słynny taniec

Katarzyna Dąbkowska, 18.12.2018 13:52 0

Kolejna emotka, która sprawia problem twórcom gry.

Alfonso Ribeiro jest aktorem, który znany jest przede wszystkim z serialu Bajer z Bel-Air, gdzie zagrał jedną z głównych ról obok Willa Smitha. O serialu mało kto już pamięta, jednak z pewnością widzieliście słynny taniec bohatera granego przez Ribeiro. To ten taniec został wykorzystany do stworzenia charakterystycznych ruchów postaci w Fortnite. Oto, jak przedstawia się w oryginale.

Okazuje się, że Ribeiro chce wykorzystać sytuację, podobnie jak raper 2 Milly i pozwać Epic Games za bezprawne wykorzystanie jego tańca w grze. Nie chodzi jednak o zablokowanie tańca. Ribeiro mówi otwarcie, że chce rekompensaty za wykorzystanie tej opcji w produkcji. Sam taniec znany jest jako taniec Carltona. W grze wygląda tak:

To jednak nie wszystko – Ribeira postanowił pozwać także twórców NBA 2K. Tam również miał pojawić się taki taniec. Możecie go zobaczyć poniżej.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.