Felieton

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

Patryk Purczyński, 10 grudnia 2018 18:03 5

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.

Sporo nowości nadchodzi do Monster Hunter World. Jak zapowiedział Capcom, gra jesienią przyszłego roku otrzyma duży dodatek Iceborn. Na razie wiadomo jedynie, że będzie on miał lodowy motyw. Więcej informacji na jego temat mamy uzyskać po Nowym Roku. Wydawca potwierdził, że wspomniany termin wydania rozszerzenia dotyczy jedynie wersji na Xboksa One i PlayStation 4. Nie wiadomo natomiast, co z edycją na PC.

Na tym nie koniec wieści związanych z Monster Hunter World. Do świata gry za pomocą portalu przeniesie się Geralt z Rivii, główny bohater serii Wiedźmin! Według Capcomu, użytkownicy będą mogli wykorzystać niepowtarzalny styl walki Geralta i uczestniczyć w zadaniach inspirowanych uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. "Zaoferujemy niepowtarzalne doświadczenia, które połączą mechanikę RPG z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z systemami z Monster Hunter World" - przekonuje Capcom.

Bliższe informacje mamy poznać w późniejszym terminie. Już teraz wiadomo jednak, że Wiedźmin zagości w produkcji Capcomu w ramach darmowej aktualizacji. Na wkroczenie Geralta do Monster Hunter World nie będzie trzeba jednak długo czekać - ma ono bowiem nastąpić na początku przyszłego roku, najpierw na konsolach, niedługo później na PC. Na razie musimy zadowolić się trailerem.

Przed kilkoma dniami Capcom ogłosił plany rozwoju Monster Hunter World. Geralt został zaś uznany najsłynniejszym Polakiem.

Nie żyje Mya-Lecia Naylor, odtwórczyni roli Triss Merigold w Wiedźminie Netfliksa
Capcom podgrzewa atmosferę wokół serii Resident Evil – szykuje się zapowiedź Resident Evil 3 Remake?
Jedi: Fallen Order i nowy zwiastun Star Wars: Episode IX. Wiedźmin w Ogrodzieńcu? GramtTV News
Netflix przybliżył datę premiery serialu Wiedźmin
najnowsze