Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

Patryk Purczyński
2018/12/10 18:03

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.

Sporo nowości nadchodzi do Monster Hunter World. Jak zapowiedział Capcom, gra jesienią przyszłego roku otrzyma duży dodatek Iceborn. Na razie wiadomo jedynie, że będzie on miał lodowy motyw. Więcej informacji na jego temat mamy uzyskać po Nowym Roku. Wydawca potwierdził, że wspomniany termin wydania rozszerzenia dotyczy jedynie wersji na Xboksa One i PlayStation 4. Nie wiadomo natomiast, co z edycją na PC.

Na tym nie koniec wieści związanych z Monster Hunter World. Do świata gry za pomocą portalu przeniesie się Geralt z Rivii, główny bohater serii Wiedźmin! Według Capcomu, użytkownicy będą mogli wykorzystać niepowtarzalny styl walki Geralta i uczestniczyć w zadaniach inspirowanych uniwersum stworzonym przez Andrzeja Sapkowskiego. "Zaoferujemy niepowtarzalne doświadczenia, które połączą mechanikę RPG z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z systemami z Monster Hunter World" - przekonuje Capcom.

Bliższe informacje mamy poznać w późniejszym terminie. Już teraz wiadomo jednak, że Wiedźmin zagości w produkcji Capcomu w ramach darmowej aktualizacji. Na wkroczenie Geralta do Monster Hunter World nie będzie trzeba jednak długo czekać - ma ono bowiem nastąpić na początku przyszłego roku, najpierw na konsolach, niedługo później na PC. Na razie musimy zadowolić się trailerem.

GramTV przedstawia:

Przed kilkoma dniami Capcom ogłosił plany rozwoju Monster Hunter World. Geralt został zaś uznany najsłynniejszym Polakiem.

Komentarze
5
Numenpl
Gramowicz
12/12/2018 15:28

O dziwo Geral tutaj pasuje jakby się tak zastanowić biorąc pod uwagę jego profesję.

BanKhalid
Gramowicz
10/12/2018 21:02
Headbangerr napisał:

Geralt by się załamał gdyby czytał polskie fora i komentarze.

Tu masz rację ;)

Headbangerr
Gramowicz
10/12/2018 20:13

Geralt by się załamał gdyby czytał polskie fora i komentarze.

BoniM
Gramowicz
10/12/2018 19:33

Super barwo Geral z Rivi :D i to jest powód zeby kupic gre która w czniesniej mnie nie interesowala a taki zbiek okolicznosci ze MHW od dzisiaj jest w biedrze za 99,99 zl :D

Headbangerr
Gramowicz
10/12/2018 19:26

Heee - heee - heee, Geralt wszędzie, jeszcze trochę to i lodówkę strach będzie otworzyć XD Ale to dobrze. Bardzo dobrze.