Conan Unconquered – zapowiedziano RTS-a w uniwersum barbarzyńcy z Cymerii

LM
2018/12/08 22:59
0
0

Gra trafi na PC wiosną 2019 roku; zobacz zwiastun i pierwsze screeny.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podczas prezentacji Kinda Funny Games firma FunCom ujawniła najnowszą produkcję w świecie Conana Barbarzyńcy. Jest nią zainspirowana grą They Are Billions strategia czasu rzeczywistego Conan Unconquered, która ukaże się na PC w drugim kwartale 2019 roku, a za jej produkcję odpowiada studio Petroglyph.

Conan Unconquered – zapowiedziano RTS-a w uniwersum barbarzyńcy z Cymerii

Podczas zabawy przeniesiemy się do świata oryginalnie wykreowanego na kartach prozy Roberta E. Howarda, by konstruować liczne umocnienia i formować oddziały, które pomogą nam odeprzeć kolejne fazy inwazji dzikich plemion. Całość opracowana jest z myślą o rozgrywce dla pojedynczego gracza lub w kooperacji dla maksymalnie dwóch osób.

GramTV przedstawia:

Chociaż nasze zmagania będziemy prowadzić w czasie rzeczywistym, to twórcy przewidzieli opcję aktywnej pauzy, dzięki której wydamy niezbędne rozkazy bez presji czasu. Podczas zabawy w Conan Unconquered będziemy gromadzić surowce, wznosić umocnienia i budynki, a także formować oddziały, które rzucimy do walki z najeźdźcami. Dla każdej potyczki mapa będzie wygenerowana losowo, by zwiększyć potencjał rozgrywki na długie godziny.

Obok regularnych jednostek pojawią się herosi (a wśród nich oczywiście Conan) oraz fizyczne wcielenia fantastycznych bóstw, o ile uda nam się uzyskać ich przychylność. Poza tym twórcy przygotowali losowo generowane punkty zainteresowań z potężnym wyposażeniem, ale by je zdobyć będziemy musieli stawić czoła strzegącym ich stworom.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!