Felieton

Warhammer: Vermintide 2 - Back to Ubersreik z datą premiery

Małgorzata Trzyna, 07 grudnia 2018 15:45 0

Do Ubersreik powrócimy 10 grudnia.

Warhammer: Vermintide 2 - Back to Ubersreik to drugie DLC, w którym powrócimy na trzy mapy z pierwszej części Vermintide. Jedną z nich będzie Horn of Magnus, o której ciężko zapomnieć. Mapy na potrzeby drugiej części gry zostały zremasterowane i dostosowane do zasad rozgrywki w "dwójce". Poza Skavenami przemierzającymi ulice miasta znajdziemy na nich wyznawców Nurgla. Poprzednie DLC, Shadows Over Bögenhafen, oferujące dwa nowe poziomy w mieście Bögenhafen, elementy kosmetyczne (kapelusze, skórki, ramki portretów, iluzje), misje i wyzwania, nie wzbudziło dużego entuzjazmu.

Warhammer: Vermintide 2 dostępne jest na PC i konsolach Xbox One. Tytuł doczeka się także wydania na PlayStation 4, premierę wyznaczono na 14 grudnia. W wersji na PS4 znajdziemy oba DLC.

Super Meat Boy Forever z przybliżoną datą premiery
Vane – intrygująca przygodówka zadebiutuje na PlayStation 4 w połowie stycznia
The Walking Dead: The Final Season – trzeci epizod z datą premiery
Conan Unconquered – zapowiedziano RTS-a w uniwersum barbarzyńcy z Cymerii
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.