Tech

ASUS przygotował specjalne wydanie karty GeForce RTX 2080 Ti dla fanów Call of Duty: Black Ops

LM , 07.12.2018 21:59 0

Ciekawa kolorystyka i liczne nawiązania do marki Call of Duty na obudowie sprzętu.

ASUS, czyli popularny tajwański producent elektroniki zapowiedział nowe wydanie karty grafiki ROG Strix GeForce RTX 2080 Ti OC, którym w szczególności powinni zainteresować się fani najnowszej strzelanki od studia Treyarch i firmy Activision – Call of Duty: Black Ops IIII. Od strony technicznej omawiany model zupełnie nie różni się od standardowych produktów, ale jego wygląd wyraźnie nawiązuje do przywołanej wcześniej gry.

Na płytce backplate i wentylatorach zobaczymy elementy powiązane z marką Call of Duty, do której odnosi się też specyficzna kolorystyka obudowy modelu. Całość w połączeniu z podświetleniem Aura Sync z pewnością zrobi wrażenie na fanach serii i użytkownikach, którzy obok wydajności cenią sobie także estetykę poszczególnych podzespołów PC.

ASUS GeForce RTX 2080 Ti 11GB ROG STRIX Call of Duty Black Ops 4 Edition

  • GPU: TU102;
  • CUDA Cores: 4352;
  • Base Clock: 1350 MHz;
  • Boost Clock: 1665 MHz;
  • Memory Clock: 14 Gbps;
  • Memory: 11 GB GDDR6 352-bit.

Karta zasilana jest dwiem 8-pinowymi wtyczkami, a na śledziu znajdziemy standardowy zestaw gniazd wideo: 2x HDMI 2.0b, 2x DisplayPort 1.4 i USB typu C. Na szczycie karty producent umieścił także dwa 4-pinowe gniazda zasilania, do których możemy podłączyć wentylatory obudowy PC.

Cena modelu nie została jeszcze ujawniona, ale warto zaznaczyć, że ASUS do karty dorzuca także cyfrowy klucz do pecetowego wydania Call of Duty: Black Ops IIII.

najnowsze