News

NieR: Automata trafiło do 3,5 miliona graczy

LM, 06.12.2018 05:05 0

Gra zadebiutowała w pierwszym kwartale 2017 roku.

Firma Square Enix pochwaliła się za pośrednictwem oficjalnego profilu gry NieR: Automata w serwisie Twitter wynikiem komercyjnym rzeczonej produkcji. Okazuje się, że gra wyprodukowana przez studio PlatinumGames od swojej premiery w pierwszym kwartale 2017 roku trafiła już do 3,5 miliona graczy. Biorąc pod uwagę fakt, że od rynkowego debiutu NieR: Automata upłynęły już niemal dwa lata, wynik może nie wydaje się szczególnie imponujący, ale warto pamiętać, że tytuł od początku skierowany był do raczej wąskiego grona odbiorców.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zapoznać się z omawianą produkcją, to być może zainteresuje Was fakt, że jakiś czas temu w bazie agencji ratingowej ESRB pojawiło się NieR: Automata Game of the YoRHa Edition. Tym samym być może będziecie mieli okazję nabyć grę wraz z wydanym po jej premierze DLC 3C3C1D119440927 w jednym pakiecie.

O ile cieszymy się z sukcesu gry japońskiego studia, to warto pamiętać, że jej pecetowa wersja została niemal całkowicie porzucona krótko po premierze, a większość nieprawidłowości w jej działaniu naprawiła społeczność, publikując stosowne modyfikacje.

NieR: Automata na początku 2017 roku trafiło na PC i PlayStation 4, a w czerwcu tego roku zostało udostępnione także posiadaczom Xboksa One.

najnowsze