Felieton

Battlefleet Gothic: Armada II na nowym gameplay trailerze

LM, 06 grudnia 2018 01:21 0

Przez najbliższy tydzień gracze, którzy zdecydowali się na zamówienia przedpremierowe gry, mogą ją testować na Steam.

Firma Focus Home Interactive opublikowała w sieci najnowszy materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej strategii w świecie Warhammera 40:000 od studia Tindalos Interactive, czyli Battlefleet Gothic: Armada II. Na załączonym poniżej zwiastunie z fragmentami rozgrywki zaprezentowano wybrane umiejętności okrętów i taktyki, które pozwolą nam odwrócić losy starcia na swoją korzyść.

Warto dodać, że jeśli pokusiliście się o przedpremierowy zakup omawianego tytułu, to do 12 grudnia możecie cieszyć się dostępem do wersji beta Battlefleet Gothic: Armada II na Steam. Tym samym możecie przekonać się, jak twórcy poradzili sobie z przeniesieniem na grunt cyfrowy dwunastu frakcji z planszówki w trybach szybkiej potyczki i sieciowej rywalizacji. Jednocześnie w podstawowe mechaniki rozgrywki wprowadzi Was prolog kampanii fabularnej gry.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydawcy druga tura testów beta wystartuje na początku stycznia i potrwa do dnia premiery tytułu, którą zaplanowano na 24 stycznia.

Battlefleet Gothic: Armada II powstaje z myślą o komputerach osobistych.

Lucasfilm pracuje nad projektem w okresie Star Wars: Knights of the Old Republic
Redeemer: Enhanced Edition z datą premiery na PC i konsolach
Grywalne demo horroru psychologicznego Dario Argento’s Dreadful Bond dostępne w sieci
S.W.I.N.E. HD Remaster trafi na PC w maju
najnowsze