News

Assassin’s Creed Odyssey – gracz w roli greckiego boga w nadchodzącym Lost Tales of Greece

LM, 06.12.2018 05:55 0

Obok tego aktualizacja wprowadzi m.in. nowy sposób rozwijania protagonistów, masę wyposażenia i ulepszony tryb fotografii.

Ubisoft ujawnił nieco szczegółów związanych z nadchodzącą, grudniową aktualizacją wydanej w październiku gry Assassin's Creed Odyssey. Okazuje się, że Francuzi ponownie przygotowali masę darmowej zawartości, która znacznie wydłuży naszą wizytę w antycznej Grecji.

Wraz z aktualizacją gra otrzyma trzeci epizod darmowego rozszerzenia fabularnego Lost Tales of Greece zatytułowany The Image of Faith. W nim poznamy słynnego rzeźbiarza Polykleitosa, ale najciekawszym punktem opowieści będzie fakt, iż lokalni mieszkańcy będą postrzegać naszego bohatera jako uosobienie boga i tylko od nas będzie zależało, czy postanowimy pozbawić ich złudzeń, czy wykorzystamy ten fakt na naszą korzyść. Epizod będzie dostępny po ukończeniu 5. aktu fabuły, a twórcy rekomendują rozpoczęcie go po zdobyciu 35. poziomu doświadczenia.

Jednocześnie gra zostanie wzbogacona o dodatkowe elementy wyposażenia dla bohatera, wierzchowców, statków i załogi, które możecie zobaczyć na załączonym do wiadomości zwiastunie. Obok tego deweloperzy wprowadzili kilka nowinek do trybu fotografii, przy okazji ogłaszając konkurs na najlepsze foto z Assassin’s Creed Odyssey, w którym do zgarnięcia będzie Assassin’s Creed Odyssey w edycji kolekcjonerskiej Spartan. Konkurs wystartuje 10 grudnia, a więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

To jednak nie koniec nowości, bo Ubisoft przygotował też stosowny pakiet motywacyjny dla graczy, którym udało się już osiągnąć maksymalny – 50. poziom doświadczenia. Wraz z aktualizacją pojawi się system biegłości, który przybliżyliśmy przy okazji wcześniejszej wiadomości. Na koniec warto wspomnieć, że po opublikowaniu omawianej łatki zlecenia tygodniowe będą miały wydłużony czas na realizację.

Assassin’s Creed Odyssey jest dostępne na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

najnowsze