Felieton

Wieloosobowy, asymetryczny horror Last Year: The Nightmare z datą premiery

Małgorzata Trzyna, 05 grudnia 2018 15:35 0

Pecetowa wersja ukaże się 18 grudnia, zaś na konsole gra trafi w 2019 roku.

Last Year: The Nightmare to gra, której akcja toczy się w Halloween, w 1996 roku. Grupa nastolatków budzi się, uwięziona w dziwnym odbiciu rodzinnego, sennego miasteczka Forest Hills. Gdy bohaterowie przemierzają szkolny kampus, zdają sobie sprawę, że poluje na nich nadnaturalna siła przybierająca formy budzących przerażenie morderców. Młodzi bohaterowie muszą uciekać i wspierać się wzajemnie, by przetrwać i uciec z anomalii zwanej Koszmarem. W grze bawimy się w sześcioosobowym gronie - pięciu graczy steruje nastolatkami (każdy może wybrać postać oraz klasę), zaś szósty wybiera spośród trzech morderców, z czego każdym gra się nieco inaczej - ma inną broń i stosuje inne taktyki.

Last Year: The Nightmare ukaże się na PC 18 grudnia, zaś na konsole (nie sprecyzowano, jakie, ale można śmiało założyć, że chodzi o PS4, Xboksa Ona, a być może też Nintendo Switch) - tytuł ten trafi w 2019 roku.

Super Meat Boy Forever z przybliżoną datą premiery
Vane – intrygująca przygodówka zadebiutuje na PlayStation 4 w połowie stycznia
The Walking Dead: The Final Season – trzeci epizod z datą premiery
Conan Unconquered – zapowiedziano RTS-a w uniwersum barbarzyńcy z Cymerii
najnowsze

Nowy gameplay z Beyond Good & Evil 2!

Ubisoft zaprezentował nowe fragmenty rozgrywki z Beyond Good & Evil 2. Ogłosił również, że do ekip zaangażowanych w projekt dołączyło kolejne studio.

Geralt z Rivii w Monster Hunter World!

4

Szykują się spore nowości w Monster Hunter World. Jedną z najbardziej interesujących będzie zaproszenie Wiedźmina Geralta na gościnne występy.