Felieton

Wieloosobowy, asymetryczny horror Last Year: The Nightmare z datą premiery

Małgorzata Trzyna, 05 grudnia 2018 15:35 0

Pecetowa wersja ukaże się 18 grudnia, zaś na konsole gra trafi w 2019 roku.

Last Year: The Nightmare to gra, której akcja toczy się w Halloween, w 1996 roku. Grupa nastolatków budzi się, uwięziona w dziwnym odbiciu rodzinnego, sennego miasteczka Forest Hills. Gdy bohaterowie przemierzają szkolny kampus, zdają sobie sprawę, że poluje na nich nadnaturalna siła przybierająca formy budzących przerażenie morderców. Młodzi bohaterowie muszą uciekać i wspierać się wzajemnie, by przetrwać i uciec z anomalii zwanej Koszmarem. W grze bawimy się w sześcioosobowym gronie - pięciu graczy steruje nastolatkami (każdy może wybrać postać oraz klasę), zaś szósty wybiera spośród trzech morderców, z czego każdym gra się nieco inaczej - ma inną broń i stosuje inne taktyki.

Last Year: The Nightmare ukaże się na PC 18 grudnia, zaś na konsole (nie sprecyzowano, jakie, ale można śmiało założyć, że chodzi o PS4, Xboksa Ona, a być może też Nintendo Switch) - tytuł ten trafi w 2019 roku.

Mutant Year Zero: Road to Eden z datą premiery na Nintendo Switch; zapowiedziano płatne DLC i wydanie Deluxe
Call of Duty: Black Ops 4 – nowa mapa trybu zombie Ancient Evil z datą premiery
Konami zapowiedziało trzy pakiety klasyków - 50th Anniversary Collection, Castlevania Anniversary Collection oraz Contra Anniversary Collection
I.G.I. Origins zapowiedziane
najnowsze