Felieton

Pokemon Go - walki PvP jeszcze w tym miesiącu - znamy szczegóły

Katarzyna Dąbkowska, 04 grudnia 2018 17:40 0

Walki będą odbywac sie podobnie jak w przypadku potyczek na gymach.

Pokemon Go miało dostać potyczki PvP w tym roku i, jak się okazuje, Niantic dotrzyma słowa. Twórcy gry właśnie poinformowali, że mają w planach dostarczenie tego trybu w grudniu, choć dokładna data nie została jeszcze podana. Wiemy jednak, jak będą owe potyczki wyglądały.

Gracze będą się mierzyć ze sobą bardzo podobnie jak mierzą się z Pokemonami na Gymach. Będą mogli przy tym używać zarówno szybkich, jak i mocnych ataków. Do tego wiemy również, że będzie opcja użycia tarczy ochronnej, broniącej nas przed atakami oponenta. Gracz będzie mógł z nich jednak skorzystać jedynie ograniczoną liczbę razy.

Gracze będą wystawiać łącznie trzy Pokemony do walki z przeciwnikami. Będą mogli również ulepszać swoje stworki w trakcie bitew dając im cukierki czy Stardust. W ten sposób będzie mógł uruchomić dodatkowy, silny atak. Walki będziemy mogli przeprowadzać na odległość, ale jedynie w przypadku, kiedy osiągniemy wyższy poziom Best lub Ultra z naszym przeciwnikiem.

Pokemon Go wyrzuca graczy z gry i blokuje konta
Pokemon Let's Go Pikachu/Eevee - twórca gry może wywołać burzę wśród fanów serii Pokemon
Pokemon Go - tryb PvP na dniach - przygotujcie się na walki pomiędzy trenerami
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.