Felieton

Pokemon Go - tryb PvP na dniach - przygotujcie się na walki pomiędzy trenerami

Katarzyna Dąbkowska, 01 grudnia 2018 11:25 0

Niantic dotrzyma słowa.

Pokemon Go miało otrzymać tryb PvP do końca tego roku. Tak informowała nas w wywiadzie Anne Beuttenmuller. Jak się okazuje, Niantic dotrzymuje słowa, bo właśnie poinformowano, że wkrótce aplikacja doczeka się nowej aktualizacji wprowadzającej kilka nowości związanych właśnie z bitwami między trenerami.

Oprócz oczywistego, czyli walk PvP, spodziewajcie się również trzech różnych lig. Do pierwszej ligi, czyli do ligi Master, przyjmowane będą wszystkie Pokemony. Do drugiej, Great, tylko Pokemony do 1500 CP. Do ligi Ultra dostaną się Pokemony z CP poniżej 2500 CP. Nie poinformowano jednak, kiedy dokładnie można spodziewać się zmian. Mając pod uwagę wcześniejsze aktualizacje, z pewnością pojawią się one w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Twórcy Pokemon Go poinformowali również, że do końca grudnia będziemy mogli złapać legendarne Pokemony. Na liście są między innymi Articuno czy Zapdos. Możliwość ich złapania otrzymamy poprzez specjalne zadania do wykonania.

Pokemon Go wyrzuca graczy z gry i blokuje konta
Pokemon Go - walki PvP jeszcze w tym miesiącu - znamy szczegóły
Pokemon Let's Go Pikachu/Eevee - twórca gry może wywołać burzę wśród fanów serii Pokemon
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.