News

Premiera The Elder Scrolls: Blades dopiero w 2019 roku

LM, 30.11.2018 01:01 0

Gra zmierza na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Gdy podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles Bethesda zapowiedziała mobilną grę w uniwersum The Elder Scrolls – Blades, wszystko wskazywało na to, że ta pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Jeśli na to liczyliście, to niestety musimy Was rozczarować. Bethesda poinformowała za pośrednictwem Twittera, że tytuł zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android dopiero na początku 2019 roku.

Trudno powiedzieć, czy okienko wydawnicze było ustalone już wcześniej, czy decyzję o przesunięciu premiery podjęto w odpowiedzi na falę krytyki związaną z niedawnym rynkowym debiutem gry Fallout 76. Wydaje się, że w obecnej sytuacji Bethesda woli uniknąć kolejnej wtopy wizerunkowej, więc przesunęła datę premiery, by upewnić się, że przynajmniej jakość mobilnego TES-a nie wzbudzi zastrzeżeń graczy.

The Elder Scrolls: Blades pozwoli nam powrócić do fantastycznego uniwersum rozwijanego przez Bethesdę, gdzie będziemy bawić się w trzech trybach: Areny; Abyss, który pozwoli na zwiedzanie proceduralnie generowanych lochów i Town, gdzie rozwiniemy naszą postać i poznamy kolejne aspekty linii fabularnej tytułu.

Wciąż możecie wysłać zapytanie o wcześniejszy dostęp do gry, a stosowny link znajdziecie w załączonym do wiadomości tweecie.

najnowsze