News

Path of Exile na PlayStation 4 ukaże się z opóźnieniem

LM, 29.11.2018 10:35 0

Tytuł miał zadebiutować na konsolach Sony jeszcze w tym roku.

Kiepska wiadomość dla wszystkich, którzy przymierzali się do grudniowej premiery Path of Exile na konsolach PlayStation 4. Odpowiedzialne za tytuł studio Grinding Gear Games ogłosiło, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom port na konsolach japońskiego giganta nie ukaże się w tym roku. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami tytuł zadebiutuje na początku lutego.

Twórcy przepraszają za obsuwę, aczkolwiek ogłaszając datę premiery, nie wzięli pod uwagę czasu niezbędnego na uzyskanie certyfikacji dla PS4, na którą w zbliżającym się okresie świątecznym będą musieli trochę poczekać. Ostatecznie gra mogłaby pojawić się jeszcze w styczniu, ale deweloperzy zamierzają wykorzystać dodatkowy czas na podniesienie jakości i wydajności portu.

Trudno nie odnieść przy tym wrażenia, że twórcy brali pod uwagę taki scenariusz od początku, ale zdecydowali się zapowiedzieć grę na początku listopada, by dokopać Blizzardowi, który mierzył się wtedy ze sporą falą krytyki po tegorocznym BlizzConie.

Ostatecznie fani RPG-a akcji poczekają na Path of Exile do początku lutego. Warto przypomnieć, że tytuł dostępny jest już bezpłatnie na PC i Xboksie One.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.