Rockstar ostrzega - postępy w Red Dead Online mogą zostać zresetowane

Małgorzata Trzyna
2018/11/28 15:19

Jeśli pojawią się problemy, być może trzeba będzie kiedyś zacząć wszystko od nowa.

Rockstar ostrzega - postępy w Red Dead Online mogą zostać zresetowane

Wczoraj wystartowały beta-testy Red Dead Online. Dziś do grona testerów mogą dołączyć gracze, którzy bawili się w Red Dead Redemption 2 już 26 października, jutro zagrają osoby, które w RDR2 grały w dniach 26-29 października, zaś 30 listopada Red Dead Online będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy RDR2. W ten sposób Rockstar chce upewnić się, że serwery wytrzymają obciążenie związane z pojawieniem się większej liczby graczy. Twórcy nie są pewni, czy wszystko będzie działać jak trzeba i ostrzegają, że jeśli pojawią się problemy, być może trzeba będzie zresetować progres graczy.

GramTV przedstawia:

- Mamy nadzieję, że wszystkie postępy podczas wczesnych faz beta-testów będziecie mogli zachować na długo, jednak jak to bywa w przypadku wielu testów beta w grach sieciowych na dużą skalę, zawsze jest szansa, że pojawi się konieczność wprowadzenia rang lub zresetowania statystyk, gdyby pojawiły się problemy - zaznacza Rockstar.

Podczas bety Rockstar chce zbierać opinie o grze oraz informacje o problemach i błędach. Nie wiadomo, ile potrwa beta, okres ten może zakończyć się równie dobrze po kilku tygodniach, jak i miesiącach, w zależności od wprowadzanych poprawek.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!