News

Plotka: Remake Resident Evil 2 otrzyma wersję demonstracyjną w grudniu

LM, 28.11.2018 05:31 1

Sugeruje to wpis jednego z użytkowników Twittera.

Nie da się ukryć, że początek nadchodzącego roku zapowiada się obiecująco dla fanów gier Capcomu. Do zaplanowanej na 25 stycznia premiery remake’u Resident Evil 2 pozostały już niespełna dwa miesiące, a tymczasem jeden z użytkowników Twittera zasugerował, że być może czas oczekiwania umili nam udostępniony przez producenta fragment gry.

Użytkownik wspomnianego serwisu kryjący się pod pseudonimem Anthony_Robert opublikował tweeta zawierającego zrzuty ekranu z wersji demonstracyjnej Resident Evil 2 Remake. Na załączonych obrazkach wyraźnie widać w menu aplikacji osobne epizody, które rozegramy jako Leon i Claire. Sam wpis krótko po publikacji został usunięty, a do czasu oficjalnych doniesień ze strony Capcomu całość należy traktować jako zwykłą pogłoskę.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że przed premierą Resident Evil 7 Biohazard Capcom pokusił się o wypuszczenie wersji demonstracyjnej, możemy przypuszczać, że przygotował demko także dla Resident Evil 2 Remake na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Resident Evil 2 Remake zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.