News

Plotka: Remake Resident Evil 2 otrzyma wersję demonstracyjną w grudniu

LM, 28.11.2018 05:31 1

Sugeruje to wpis jednego z użytkowników Twittera.

Nie da się ukryć, że początek nadchodzącego roku zapowiada się obiecująco dla fanów gier Capcomu. Do zaplanowanej na 25 stycznia premiery remake’u Resident Evil 2 pozostały już niespełna dwa miesiące, a tymczasem jeden z użytkowników Twittera zasugerował, że być może czas oczekiwania umili nam udostępniony przez producenta fragment gry.

Użytkownik wspomnianego serwisu kryjący się pod pseudonimem Anthony_Robert opublikował tweeta zawierającego zrzuty ekranu z wersji demonstracyjnej Resident Evil 2 Remake. Na załączonych obrazkach wyraźnie widać w menu aplikacji osobne epizody, które rozegramy jako Leon i Claire. Sam wpis krótko po publikacji został usunięty, a do czasu oficjalnych doniesień ze strony Capcomu całość należy traktować jako zwykłą pogłoskę.

Jednak biorąc pod uwagę fakt, że przed premierą Resident Evil 7 Biohazard Capcom pokusił się o wypuszczenie wersji demonstracyjnej, możemy przypuszczać, że przygotował demko także dla Resident Evil 2 Remake na wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych.

Resident Evil 2 Remake zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One.

najnowsze