News

Twórcy Kingdom Come: Deliverance przepraszają za błędy w najnowszych DLC

LM, 24.11.2018 17:05 0

Na serwerach pojawiła się już łatka, która wyeliminuje najważniejsze z nich.

Niewiele ponad miesiąc temu na serwery wydanego w lutym RPG Kingdom Come: Deliverance trafiło drugie fabularne DLC zatytułowane The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon. Wraz z nim tytuł został wzbogacony o zawartość mniejszego pakietu Tournament, ale jak się okazało, obok nich w grze pojawiła się masa nowych błędów.

Deweloperzy z czeskiego Warhorse Studios w najnowszym komunikacie prasowym przeprosili graczy za udostępnienie na rynku produktów, które zdecydowanie nie były wolne od wad i jednocześnie poinformowali o premierze opatrzonej numerem 1.7.2, która powinna zniwelować najbardziej dokuczliwe nieprawidłowości. Przy okazji podziękowali fanom za cierpliwość i zapowiedzieli dalszą pracę nad podniesieniem jakości Kingdom Come: Deliverance.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł na premierę był daleki od technicznej doskonałości, ale dalsze starania twórców i masa wydanych na serwerach aktualizacji znacząco podniosła jakość produkcji.

najnowsze