News

This is the Police zmierza na systemy mobilne

LM , 22.11.2018 11:21 0

Port ukaże się w połowie grudnia.

Oryginalnie wydana w 2016 roku strategia ekonomiczna This is the Police od czasu rynkowego debiutu doczekała się wydań na wszystkich najważniejszych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Jak się okazuje, już wkrótce dołączy do nich wersja opracowana z myślą o systemach mobilnych.

This is the Police zadebiutuje na iOS i Android dokładnie 13 grudnia, a za przygotowanie portu odpowiada studio Handy Games. Omawiana wersja dostępna za jednorazową opłatą umożliwi na zabawę w dowolnym miejscu i czasie, także w trybie offline. Obok tego tytuł nie zaoferuje żadnej formy mikro transakcji czy reklam.

W This is the Police wcielamy się w naczelnika posterunku w fikcyjnym mieście Freeburg. Nasz bohater ma szansę zgarnąć milion dolarów, jeśli jeszcze przed emeryturą upora się z przestępczością w mieście. Szybko okazuje się, że do zrealizowania tego celu będzie musiał porzucić większość swoich dotychczasowych praktyk i sięgnąć po mniej konwencjonalne metody.

Tytuł opracowało studio Weappy, które w lipcu tego roku wypuściło na rynku także jego kontynuację – This is the Police 2.

najnowsze