News

Twórcy Pathfinder: Kingmaker ujawnili plany rozwoju gry

LM, 21.11.2018 14:01 2

W ciągu najbliższych sześciu miesięcy gra zostanie wzbogacona o trzy pakiety dodatkowej zawartości.

Studio Owlcat Games odpowiedzialne za wyprodukowanie izometrycznego RPG-a bazującego na papierowym systemie Pathfinder – Kingmaker – podzieliło się z nami planami na rozwój wspomnianej produkcji. Zgodnie z ujawnionymi informacjami gra doczeka się trzech DLC, a pierwsze spośród nich pojawi się na serwerach już na początku grudnia.

Już 6 grudnia za sprawą DLC The Wildcards Pathfinder: Kingmaker zostanie wzbogacone o nową postać. Ta będzie reprezentować jednocześnie nową rasę i klasę, która pojawi się w grze – Tiefling Kineticist. Pakiet wyceniono na około 30 złotych. Drugie DLC – Varnhold’s Lot – pojawi się na serwerach w lutym 2019 roku i zaoferuje zupełnie nowy rozdział kampanii fabularnej. Dzięki niemu będziemy mogli lepiej poznać Maegara Varna, a zainteresowani muszą przygotować się na wydatek rzędu 45 złotych. Ostatni z ujawnionych pakietów ukaże się na rynku pod tytułem Beneath The Stolen Lands i wprowadzi do gry nowy, proceduralnie generowany loch z potężnym bossem dostępny z poziomu kampanii fabularnej lub jako samodzielny scenariusz. Omawiane tu DLC zadebiutuje w okolicach kwietnia 2019 roku i zostało wycenione na ok. 38 złotych.

Pathfinder: Kingmaker zadebiutowało we wrześniu na komputerach osobistych. W oczekiwaniu na zapowiedzianą przez wydawcę konsolową wersję gry — na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch — możecie zapoznać się z naszą recenzją Pathfinder: Kingmaker.

najnowsze