News

Symmetry Go trafiło na iOS i Androida, gra jest oparta na modelu free-to-play

Małgorzata Trzyna, 19.11.2018 15:53 0

Gra jest mobilnym odpowiednikiem Symmetry, w którym trafiamy do retro-futurystycznego świata science-fiction i zarządzamy ocalałymi z katastrofy.

Symmetry, które ukazało się na PC, Xboksie One i PlayStation 4, w naszej recenzji oceniliśmy na 8/10 punktów. Symmetry Go to mobilna wersja gry od studia Sleepless Clinic, która jest już dostępna na urządzeniach z iOS i Androidem.

Badawczy statek dociera do opuszczonej planety, gdzie nic nie jest takie, jak się wydaje. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Walczymy o przetrwanie, a nasze zadanie polega na takim zarządzaniu bazą, by przeżyć jak najdłużej. Sztuka polega na zbieraniu surowców, ulepszaniu stacji, uczeniu się nowych umiejętności i dbaniu o potrzeby załogi: pożywienie, zdrowie, odpoczynek. Czasem przyjdzie nam zjeść martwych członków załogi. W mroźnych warunkach nie ma miejsca na skrupuły i trzeba zrobić wszystko, by poradzić sobie z nieprzyjaznym środowiskiem, gdzie o śmierć nietrudno i jesteśmy zdani wyłącznie na siebie, a w dodatku jesteśmy świadomi obecności złowieszczej, nadnaturalnej siły. Podczas rozgrywki można odblokować tryb fabularny, jeśli będziemy naprawdę dobrze grać i przetrwamy 100 dni (tryb fabularny można też kupić w sklepiku). Możemy też rywalizować z graczami z całego świata na punkty i starać się zdobyć jak najwyższe miejsca w rankingach.

najnowsze