News

Call of Cthulhu z pierwszym pakietem poprawek na PC

LM, 17.11.2018 17:21 0

Kilka nowych opcji graficznych i usunięcie błędów uniemożliwiających ukończenie gry.

Focus Home Interactive wydało na platformie Steam pierwszą aktualizację do najnowszej produkcji studia Cyanide – Call of Cthulhu. Twórcy postarali się o kilka dodatkowych opcji w menu aplikacji, dzięki którym lepiej spersonalizujemy wybrane opcje graficzna, a obok tego pozbyli się kilku nieprawidłowości uprzykrzających zabawę miłośnikom pecetowego grania.

Call of Cthulhu na PC wzbogacono o możliwość modyfikowania parametrów związanych z polem widzenia gracza czy rozmyciem podczas ruchu, które dostosujemy teraz za pomocą suwaków w menu gry. Obok tego twórcy usunęli błąd, który sprawiał, że protagonista umierał samoczynnie podczas rozdziału 12., co przekładało się na uniemożliwienie ukończenia gry. Dodatkowo gracze powinni już bez problemu kończyć każdą ze scen rekonstrukcji i nie będą doświadczać błędów w wyświetlaniu gry podczas dialogów czy przeglądania dziennika.

Call of Cthulhu zadebiutowało 30 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Więcej o rzeczonej produkcji dowiecie się z naszej recenzji.

najnowsze