News

The Sims 4 z aktualizacją pozwalającą na kształtowanie terenu

Małgorzata Trzyna, 14.11.2018 14:30 0

W grze dodano także kamerę z pierwszej osoby oraz nową karierę.

The Sims 4 otrzymało aktualizację, wprowadzającą ciekawe narzędzia. Pierwszą nowością jest możliwość manipulowania terenem - tworzenie wzniesień i zagłębień, a także wygładzanie i wyrównywanie terenu lub parceli. W grze można konstruować domy na wzniesieniach lub pod nimi, budować zbiorniki i fundamenty, zmieniać ich poziom, ustawiać na wzniesieniach schody i eksperymentować z nowymi ścianami, o połowę niższymi niż standardowe.

W aktualizacji dodano także nową karierę twórcy stylów, co pozwoli nam ustalać nowe trendy modowe i określać, jak wygląd Simów będzie zmieniać sie w całym mieście. W związku z tym w aktualizacji znajdziemy nowe ubrania, w tym jeansy przyozdabiane imitacjami diamentu, jeansy marmurkowe, złoty łańcuszek i bransoleta, obcasy, kapelusz czy kurtki.

Kolejne nowości to dodatkowa pomoc w postaci lektora, przewodnik podczas wybierania aspiracji, domy zaprojektowane z myślą o historiach graczy oraz nowy ekran wyboru świata. Wybierzemy także nazwę karier Simów oraz opis pracy, którą wykonują.

Aktualizacja wprowadza także widok kamery pierwszoosobowej. Między kolejnymi Simami i ich zwierzakami można przełączać się w prosty sposób z pomocą strzałek.

Warto także wspomnieć o nowym "Wyzwaniu pozytywności" z Millie Bobby Brown, polegającym na spełnianiu uprzejmych, bezinteresownych i słodkich uczynków wobec innych Simów, które potrwa do 4 grudnia. Za zrealizowanie każdego celu otrzymamy losowe nagrody w postaci pozytywnego nastrójnika lub premii do umiejętności, a osiągnięcie wszystkich celów zostanie nagrodzone specjalną cechą.

najnowsze