News

Sphinx and the Cursed Mummy, The Book of Unwritten Tales 2 i The Raven Remastered zmierzają na Switcha

therionee, 14.11.2018 12:44 0

Wspomniane w tytule gry ukażą się na Nintendo Switch na początku 2019 roku, będą dostępne w wersjach pudełkowych i cyfrowych.

Na początku roku 2019 na Nintendo Switch trafią trzy gry: The Book of Unwritten Tales 2, The Raven Remastered i Sphinx and the Cursed Mummy. Każdy z tych tytułów ma kosztować ok. 30 euro.

The Book of Unwritten Tales 2 to klasyczna gra point and click, która pozwala przenieść się do świata fantasy, gdzie wcielamy się w czterech bohaterów i rozwiązujemy sprytnie zaprojektowane zagadki. Poza wciągającą opowieścią i rozgrywką wystarczającą na ok. 20 godzin zabawy, możemy liczyć na dużą dawkę humoru i nawiązań do klasyki fantasy, w tym Władcy Pierścieni, Hobbita, Harry'ego Pottera, Świata Dysku, Gry o Tron czy World of Warcraft. Zabawie towarzyszy orkiestralny soundtrack.

W The Raven Remastered - klasycznej przygodówce - przenosimy się do Londynu, roku 1964. Z Muzeum Brytyjskiego skradziono rubin. Na miejscu przestępstwa ktoś pozostawił krucze pióro, jakby dając do zrozumienia, że próbuje iść śladami legendarnego złodzieja Raven, który zniknął lata wcześniej. Konstabl Anton Jakob Zellner znalazł się nagle w środku tajemniczej sprawy - podobne zagadki znał przede wszystkim ze swych ulubionych powieści kryminalnych. Nic nie jest takie, jak się wydaje, każdy ma coś do ukrycia, a Raven ciągle wyprzedza go o krok.

Sphinx and the Cursed Mummy to przygodowa gra akcji inspirowana mitologią starożytnego Egiptu. W grze przemierzamy świat jako Sphinx, korzystając z magicznych portali, by pokrzyżować złe plany Seta. Wykorzystamy spryt, zwinność i umiejętności specjalne, by odnaleźć skradzione, magiczne korony i ocalić świat. W ukończeniu zadania pomoże nam The Mummy, posiadająca umiejętności skradania się.

najnowsze