Felieton

Call of Duty: Black Ops 4 – nowe Nuketown na premierowym zwiastunie

LM, 13 listopada 2018 18:49 0

Arena debiutuje dzisiaj na konsolach PlayStation 4.

Activision udostępniło w sieci materiał promocyjny poświęcony debiutującej dziś na konsolach PlayStation 4 aktualizacji gry Call of Duty: Black Ops 4, dzięki której pula dostępnych aren zostanie wzbogacona o mapę Nuketown. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydawcy, przy okazji czwartej odsłony podcyklu Black Ops popremierowa zwartość będzie ekskluzywna na konsolach Sony jedynie przez tydzień, więc zapewne użytkownicy PC i Xboksa One pobawią się na niej w najbliższy wtorek.

Na załączonym do wiadomości zwiastunie widzimy nowe, opracowane z myślą o Call of Duty: Black Ops 4 wydanie jednej z najpopularniejszych map cyklu. Arenę usytuowano gdzieś w granicach Związku Radzieckiego, a zmagania na niej będziemy prowadzić zimą. Obok niekończącej się wymiany ognia twórcy zaprezentowali także start głowicy nuklearnej w centrum Nuketown.

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutowało 12 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Za opracowanie tytułu odpowiada studio Treyarch.

Uczestnicy Games Clash Masters powalczą na gamingowych pecetach Actina
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
Główny projektant KOTOR-a i Dragon Age: Origins – James Ohlen – poprowadzi nowe studio Wizards of the Coast
najnowsze

Nintendo nie zapowie nowego Switcha na E3

Nintendo Switch sprzedaje się rewelacyjnie. Niektórzy przewidywali, że Wielkie N już na E3 2019 zapowie nową wersję konsoli. Tak się jednak nie stanie.

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.