News

Pagan Online zabierze nas w przedchrześcijańskie czasy

Małgorzata Trzyna, 08.11.2018 14:08 0

W grze zmierzymy się z hordami wrogów i pradawnymi, olbrzymimi bogami.

Pagan Online to ARPG, którego akcja toczy się w świecie fantasy, w czasach poprzedzających wydarzenia z Biblii. Jest to hack and slash w stylu Diablo, powstający przy współpracy Wargaming.net oraz serbskiego Mad Head Games (znanego głównie z gier przygodowych z ukrytymi obiektami). Będzie to gra łącząca cechy klasycznych "dungeon crawlerów" oraz stylu znanego z MOBA. Premiera przewidywana jest na przyszły rok, a poprzedzą ją testy.

Twórcy obiecują nowe i świeże podejście do action RPG, wymagającą, dynamiczna walkę, silnych herosów, różnorodność wyposażenia i niekończące się pokłady krwawej chwały; zróżnicowane lokacje, misje, tryby gry, poziomy trudności, długą kampanię single-player oraz aktualizacje sukcesywnie poszerzające zawartość. W grze będziemy mogli zagrać trzema klasami postaci: są to Berserker, Blood Mage i Paladin. Prawdopodobnie każda klasa będzie przypisana do konkretnego bohatera. W Pagan Online będziemy mogli bawić się solo lub w kooperacji z innymi graczami.

- Mad Head Games to utalentowani i pełni pasji ludzie, którzy stawiają na szali wszystko co mają, aby zrobić swoją następną grę tak niesamowitą jak to tylko możliwe - mówi Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming. - Wzięliśmy to studio pod swoje skrzydła, bo kiedyś i my stawialiśmy wszystko na jedną kartę, aby wystartować z World of Tanks. Pagan Online jest ekscytującą przygodą, pomagamy dostarczyć pasję twórców do graczy na całym świecie.

- W Pagan Online ulepszyliśmy walkę w action RPG z widokiem z góry, biorąc to co najlepsze z gier MOBA, aby stworzyć coś, co jest szybkie, przytłaczające ilością przeciwników i super wymagające - dodaje Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games. - To niezły dreszczyk emocji móc podzielić się owocem naszej krwi, potu i łez ze światem!

W opisie gry na YouTube możemy znaleźć informację, że gra trafi najpierw na PC (Windows), nie podano jednak szczegółów wersji na inne platformy.

najnowsze