Felieton

Wiedźmin 3: Dziki Gon z nową aktualizacją, która może namieszać w modach

Katarzyna Dąbkowska, 07 listopada 2018 10:11 2

Nie spodziewajcie się też poważnych dodatków.

Jeśli gracie jeszcze w grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, to pewnie zauważyliście najnowszą, dość sporą aktualizację o numerze 1.32. Nie spodziewajcie się jednak żadnych konkretnych dodatków do gry. Twórcy zapowiedzieli, że jest to wersja z uproszczonym językiem chińskim. Pojawiło się jednak ostrzeżenie, że może to nam namieszać w pliku gry, jeśli mamy zainstalowane mody.

- Jeśli masz zainstalowane mody, może się zdarzyć, że ta aktualizacja nie spowoduje uruchomienia gry. Wynika to z faktu, że jeśli Steam widzi aktualizację, porównuje pliki z plikami na serwerach i zastępuje je, jeśli istnieje różnica. Jeśli ponownie zainstalujesz swoje mody, gra powinna działać, ponieważ nie zmieniliśmy skryptów i ich związku z kodem – napisał Łukasz Babiel z CD Projekt RED.

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutował w maju 2015 roku. Produkcja zdobyła wiele nagród za najlepszą grę roku. Więcej o tym tytule przeczytacie w recenzji Michała Nowickiego.

Cyberpunk 2077 różni się obecnie od wersji pokazywanej w sierpniu 2018
Fan stworzył klawiaturę specjalnie do gry w Wiedźmina 3
W Wiedźminie 3 są jeszcze zagadki czekające na odkrycie
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.