Felieton

Rainbow Six Siege - Ubisoft zapowiada Operację Wind Bastion

Małgorzata Trzyna, 07 listopada 2018 14:17 0

Twórcy omawiają zawartość czwartego sezonu trzeciego roku.

Ubisoft zapowiedział kolejny sezon w Rainbow Six Siege - Operację Wind Bastion. W czwartym sezonie trzeciego roku pojawia się GIGR (Groupe d'Intervention de La Gendarmerie Royale – Grupa Interwencyjna Żandarmerii Królewskiej Maroka), mapa przedstawiająca wojskowe obiekty szkoleniowe oraz dwójka operatorów z Królestwa Maroka.

Dowódca Drużyny Tęcza uzyskał pozwolenie na piśmie od miejscowego komendanta na użycie słynnej cytadeli zbudowanej w górach Atlas. W grze trafimy do wnętrza fortecy zbudowanej z glinianych cegieł, gdzie odbywają się szkolenia. Zobaczymy także niezwykły widok z dachu cytadeli na pobliską oazę.

Zapowiedziano również nowych operatorów: pierwszy z nich jest obrońcą i niewzruszonym dowódcą, stacjonuje w Fortecy, będącej ośrodkiem szkoleniowym. Jest on wymagającym osobnikiem, budzi respekt. Na jego barkach spoczywa odpowiedzialność za Marokańskie Siły Specjalne.

Druga operatorka jest atakującą. Często podróżuje, odwiedziła rozmaite miejsca: Saharę, Alpy, tropikalne lasy Azji czy mroźne, polarne rejony. Jest spostrzegawcza i zaradna, doskonale radzi sobie z odpieraniem wrogów i specjalizuje się w operacjach w środowisku naturalnym.

Ubisoft zaprasza także do obejrzenia pełnej odsłony operacji Wind Bastion na kanale Rainbow Six na Twitchu w dniach 17 i 18 listopada.

Pierwszy rajd w The Division 2 dopiero w maju
Ubisoft rozdaje za darmo Assassin's Creed Unity na PC przez tydzień
Assassin's Creed Unity może się przydać przy odbudowie Notre Dame
Jedi: Fallen Order i nowy zwiastun Star Wars: Episode IX. Wiedźmin w Ogrodzieńcu? GramtTV News
najnowsze