News

Zobacz Borderlands bez komiksowego stylu graficznego i cel-shadingu

LM, 05.11.2018 15:21 2

Co powiecie na taką wersję strzelaniny Gearboksu?

W sieci pojawił się zapis rozgrywki z datowanej na 2008 rok wczesnej wersji gry Borderlands od studia Gearbox Software. O ile gameplay z bety wydanej ponad 9 lat temu produkcji raczej nie stanowiłby żadnej ciekawostki, to na załączonym do wiadomości materiale możecie zobaczyć, jak prezentowała się gra, przed nadaniem jej charakterystycznego komiksowego stylu graficznego i towarzyszącej mu techniki cel-shading. Wprawdzie jakość materiału pozostawia wiele do życzenia, ale nietrudno zauważyć, że oprawa wizualna nie najlepiej zniosła upływ czasu.

Borderlands zadebiutowało w październiku 2009 roku na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Tytuł doczekał się kontynuacji w 2012 roku, a nieco później na rynek trafiły gry Borderlands Legends oraz Borderlands: The Pre-Sequel!. Co więcej, jeszcze w tym roku druga odsłona serii - Borderlands 2 - otrzyma na PlayStation 4 moduł dedykowany goglom PlayStation VR.

W kuluarach mówi się już o produkcji gry Borderlands 3, ale wciąż czekamy na oficjalne doniesienia z ramienia Gearbox Software czy 2K Games.

najnowsze