News

Cyberpunk 2077 - zadania poboczne będą wpływały na główny wątek fabularny

Katarzyna Dąbkowska, 30.10.2018 12:09 0

Jak twierdzą twórcy - wszystko będzie ze sobą połączone.

Cyberpunk 2077 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji. O grze wiemy już całkiem sporo, choć twórcy wciąż ujawniają kolejne informacje. Tym razem Miles Tost postanowił wypowiedzieć się na temat zadań pobocznych w grze. Potwierdził, ze będą one wpływały na główną rozgrywkę.

Zadania poboczne są dla nas doskonałą okazją do opowiedzenia historii naszego cyberpunkowego świata. Mimo że nie są częścią głównej linii fabularnej, wciąż są połączone ze światem i mogą rozwinąć pewne jego części, takie jak postacie. Więc wszystko jest ze sobą powiązane. I tak, oznacza to również, że nasze poboczne zadania mogą wpłynąć na główną historię.

Patrick Mills z CD Projekt RED dodał przy okazji, że gracz będzie miał wiele możliwości podczas wykonywania zadań. Powiedział, iż nie będzie to może The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale jeśli istnieje możliwość wykonania jakiegoś zadania innym sposobem, to taki znajdzie się w grze. Jak stwierdził, wszystko ma opierać się o logikę.

Cyberpunk 2077 nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Potwierdzono, że twórcy celują w obecną generację konsol. Niektórzy twierdzą jednak, że pojawi się dopiero na kolejnej.

najnowsze