News

Red Dead Redemption 2 - u nas 10/10, sprawdźmy jak u innych - przegląd ocen

Małgorzata Trzyna, 25.10.2018 16:29 4

Bez wątpienia Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier wideo wszech czasów.

Przygoda z Red Dead Redemption 2 już za Myszastym, który w recenzji przyznał grze 10/10 punktów. Maksymalne noty wystawiło także wiele innych redakcji, a oceny poniżej 9/10 mieszczą się wręcz w granicach błędu statystycznego. W ten sposób w serwisie Metacritic średnia ocen to 97-98/100 (na bazie ponad 100 ocen).

"Wspaniała gra z otwartym światem i jedna z najlepszych gier wszech czasów. Niezrównana dbałość o szczegóły, doskonała walka i jedna z najciekawszych opowieści w grach wysokobudżetowych" - podkreśla Digital Trends.

"Rockstar przeszedł samego siebie w Red Dead Redemption II. Historia skupiająca się na gangu Van der Linde łączy się gładko z oryginalną grą, zaś głębia i rozmach otwartego świata to techniczny triumf, którego powinien doświadczyć każdy gracz" - zaznacza Game Informer.

"Red Dead Redemption II nie tylko spełnia oczekiwania, ale wręcz je miażdży, można odnieść wrażenie, że jest to brakująca połówka historii, o której nawet nie wiedzieliśmy, że jest niekompletna. W porównaniu z pierwszą częścią jest lepsza pod każdym względem, ale też rozbudza na nowo zainteresowanie słynnym prequelem, wzbogaca doświadczenia i czyni je epickimi, pozwala graczom odbyć podroż, zupełnie inną niż wszystkie" - pisze redakcja PlayStation Universe.

Można by tak wymieniać jeszcze długo, niemniej oceniający zgodnie chwalą grę za wszystko - od rozmachu przez wciągający gameplay i fabułę po dbałość o detale i niemal perfekcję pod względem technicznym. Nie ma wątpliwości, że jest to wręcz obowiązkowa pozycja dla posiadaczy konsol. Pozostaje jeszcze trzymać kciuki za jak najszybsze wydanie wersji PC.

najnowsze