Informacje

Assassin's Creed Odyssey - anulowano pierwsze wydarzenie w grze

... Katarzyna Dąbkowska

Nie wiadomo, kiedy Ubi zdecyduje się na dodanie nowej zawartości.

Assassin's Creed Odyssey - anulowano pierwsze wydarzenie w grze - obrazek 1

Ubisoft zamierza wspierać Asaassin's Creed Odyssey przez długo czas. Częścią tego planu są zdecydowanie specjalne wydarzenia, które mają przyciągać co jakiś czas graczy do gry. Pierwsze takie wydarzenie miało pojawić się 16 października. Jak pewnie zauważyliście, jest już 19 października, a wydarzenia ani widu, ani słychu. Ubisoft postanowił wytłumaczyć, co dokładnie się stało.

Przedstawicie firmy postanowili potwierdzić, że faktycznie w tym tygodniu nie odbędzie się w grze żadne wydarzenie. W dodaniu nowej zawartości przeszkodziły twórcom problemy techniczne. Nie wiadomo, kiedy dokładnie będziemy mogli spodziewać się nowego wydarzenia w grze, jednak najprawdopodobniej pojawi się ono dopiero po 23 października.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutowało 5 października 2018 na PC, PlayStation i Xboksie One, czyli rok po premierze ostatniej części. Tym razem przenosimy się do starożytnej Grecji. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli wcielić się w jedną z dwóch dostępnych postaci - Kassandrę lub Alexiosa. Więcej o grze przeczytacie w recenzji Małgorzaty Trzyny.

Assassin's Creed Odyssey - anulowano pierwsze wydarzenie w grze - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?