Felieton

Assassin's Creed Odyssey - anulowano pierwsze wydarzenie w grze

Katarzyna Dąbkowska, 19 października 2018 13:38 2

Nie wiadomo, kiedy Ubi zdecyduje się na dodanie nowej zawartości.

Ubisoft zamierza wspierać Asaassin's Creed Odyssey przez długo czas. Częścią tego planu są zdecydowanie specjalne wydarzenia, które mają przyciągać co jakiś czas graczy do gry. Pierwsze takie wydarzenie miało pojawić się 16 października. Jak pewnie zauważyliście, jest już 19 października, a wydarzenia ani widu, ani słychu. Ubisoft postanowił wytłumaczyć, co dokładnie się stało.

Przedstawicie firmy postanowili potwierdzić, że faktycznie w tym tygodniu nie odbędzie się w grze żadne wydarzenie. W dodaniu nowej zawartości przeszkodziły twórcom problemy techniczne. Nie wiadomo, kiedy dokładnie będziemy mogli spodziewać się nowego wydarzenia w grze, jednak najprawdopodobniej pojawi się ono dopiero po 23 października.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutowało 5 października 2018 na PC, PlayStation i Xboksie One, czyli rok po premierze ostatniej części. Tym razem przenosimy się do starożytnej Grecji. W trakcie rozgrywki gracze będą mogli wcielić się w jedną z dwóch dostępnych postaci - Kassandrę lub Alexiosa. Więcej o grze przeczytacie w recenzji Małgorzaty Trzyny.

Assassin's Creed. Odyssey - oficjalna powieść gry już w księgarniach!
Starlink: Battle for Atlas trafi na PC w przyszłym tygodniu
The Division 2 zdominowało marzec w USA
Avengers wracają do Fortnite w specjalnym wydarzeniu
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.