Felieton

Stellaris: Console Edition - nowy trailer pokazuje upadek Imperium

Małgorzata Trzyna, 18 października 2018 15:53 0

Konsolowa wersja Stellaris ukaże się w pierwszym kwartale 2019.

Paradox Interactive zapowiedział Stellaris: Console Edition podczas tegorocznego gamescomu. Ogłoszono wówczas, że gra ukaże się w przyszłym roku. Teraz wiemy, że będzie to początek, nie koniec 2019 - gra ma trafić na PS4 i Xboksa One w pierwszym kwartale. Udostępniono także nowy trailer - "Upadek Imperium".

Stellaris: Console Edition oferuje tę samą strategiczną rozgrywkę, bogaty świat i zróżnicowane rasy obcych oraz wciągającą historię, co wersja PC z roku 2016. W grze znajdziemy proceduralnie generowane galaktyki z niezliczoną liczbą planet, dzikie, zwariowane i niebezpieczne rasy obcych, z którymi można wojować bądź handlować, strategiczną rozgrywkę, w której musimy zarządzać zasobami i zapewnić naszemu imperium przetrwanie i rozwój, odkrywanie anomalii i technologicznych cudów. Gra będzie dostępna w wersji podstawowej i Deluxe, zawierającej Plantoids Species Pack, Leviathans Story Pack oraz rozszerzenie Utopia.

Nowy trailer Rage 2 prezentuje najważniejsze aspekty gry
Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery
Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery
Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.