Moonlighter z datą premiery na Nintendo Switch

LM
2018/10/16 19:50
1
0

Port na konsole firmy z Kioto ukaże się na początku listopada.

Niewiele ponad miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że osadzone w realiach fantasy RPG z elementami roguelike’a – Moonlighter – już niedługo zadebiutuje na konsolach Nintendo Switch. Dziś wydawca gry – firma 11 bit studios – udostępnił w sieci najnowszy zwiastun rzeczonego portu, którym jednocześnie ujawnił oficjalną datę premiery Moonlighter na sprzęcie firmy z Kioto. Port ukaże się dokładnie 5 listopada a do dystrybucji obok cyfrowej wersji trafią także pudełkowe wersje gry.

Moonlighter z datą premiery na Nintendo Switch

Rozgrywkę w Moolighter możemy podzielić na dwie części – pierwszą z nich są wypady do lochów, w których Will – nasz protagonista – zdobywa masę cennych przedmiotów, a mechanika rozgrywki jest bogata w elementy znane z RPG-ów i gier roguelike. Na drugiej płaszczyźnie zabawy całość przypomina bardziej strategię ekonomiczną – zdobyte podczas rajdów skarby Will sprzedaje w swoim sklepie. Ten musi być regularnie rozwijany, by przyciągać coraz lepszych klientów.

GramTV przedstawia:

Gra Moonlighter zadebiutowała w maju tego roku na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Komentarze
1
diabol_16
Gramowicz
16/10/2018 21:18

Drażni mnie ta firma, już dawno temu miała być łatka 1.7 na xboxa a tu nic. Zapowiedzieli 1.8 na PC, grę na switch a konsole olane. Zapamiętałem sobie ich i więcej na premierę nic ich nie kupię.